r e k l a m a
Partner portalu
Jak pandemia wpłynęła na życie mieszkańców wsi? Weź udział w ankiecie IRWiR PAN

Jak pandemia wpłynęła na życie mieszkańców wsi? Weź udział w ankiecie IRWiR PAN

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa PAN zaprasza do udziału w ankiecie na temat wpływu pandemii koronawriusa na życie mieszkańców wsi. Udział w ankiecie można wziąć do piątku 9 kwietnia 2021 roku. Pytania są proste, a sam sondaż trwa tylko kilka minut.

IRWiR PAN bada wpływ pandemii COVID-19 na na życie mieszkańców wsi

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa PAN zaprasza i zachęca do udziału w ankiecie przygotowanej przez Instytut, która dotyczy znalezienia odpowiedzi na pytanie w jaki sposób pandemia koronawirusa wpłynęła na nasze życie, zarówno na polu prywatnym, społecznym, jak i zawodowym. Badanie trwa tylko kilka minut.

Ankieta cenny źródłem informacji dla naukowców na temat życia na wsi

Badanie trwa kilka minut. Ankietę znajdziecie państwo w LINK DO ANKIETY.

Każda ankieta stanowi dla badaczy cenne źródło informacji. Odpowiedzi można udzielać w okresie 26.03-09.04.2021. Pozostało zatem kilka dni na udzielenie odpowiedzi.

Autorem badania jest Kierownik Zakładu Ekonomii wsi prof. IRWiR PAN dr hab. Sławomir Kalinowski, który w imieniu swoim i Instytut zaprasza do udziału w badaniach.

Dla przypomnienia, jest to czwarta edycja tego badania, poprzednie odbywały się kolejno w kwietniu, czerwcu i wrześniu 2020 roku. Dzięki temu powstała publikacja dostępna pod adresem Wyniki poprzednich edycji badania.

Gorąco zachęcamy wszystkich do podzielenia się swoimi doświadczeniami z ostatniego roku jakich doświadczyliście Państwo w trakcie trwania pandemii. 

Natalia Marciniak-Musiał
Zdjęcia: Pixabay

r e k l a m a

Polecany artykuł

r e k l a m a
r e k l a m a

Polecane z TPR